ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ DELOITTE ΣΤΙΣ 23.01.2024

Όπως λάβουν γνώση της κάτωθι ανακοίνωσης του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών οι μεταπτυχιακοί/ες φοιτητές/τριες του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών.

"Καλησπέρα σε όλες και όλους,

Καλή χρονιά με υγεία και πρόοδο, για εσάς και τις οικογένειές σας, ό,τι καλύτερο για το 2024.

Στα πλαίσια της επαφής της φοιτητικής μας κοινότητας με την ζώσα επιχειρηματικότητα, και σε συνέχεια προηγούμενων δράσεων του τμήματος, την Τρίτη 23.01.2024, θα γίνει επίσκεψη και ομιλία από εκπροσώπους της Deloitte Ελλάδος με επικεφαλής τον Επισκέπτη Εμπειρογνώμνονα του τμήματος Δρ. Σωτήρη Καραγιάννη.

Η επίσκεψη και ομιλία είναι ανοικτή σε όλη την φοιτητική κοινότητα του τμήματος και θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του 6ου ορόφου του κτηρίου της οδού Ευριπίδου ώρα 12:00.

Η παρουσία σας θα είναι μία ευκαιρία επικοινωνίας με την αγορά και τις προοπτικές σας για το μέλλον και, αν και είναι η αρχή της εξεταστικής περιόδου, θα σας παροτρύνω να παραστείτε.

Καλή χρονιά και πάλι,

Δ. Θωμάκος"

ba.uoa.gr/anakoinoseis_kai_ekdiloseis/proboli_anakoinosis/episkepsi_tis_etaireias_deloitte_sto_tmima_mas_23012024/