Ενημερώνουμε τους απόφοιτους του προπτυχιακού του Τμήματος ότι είναι διαθέσιμες πρός παράδοση οι περγαμηνές όσων αποφοίτων έχουν αιτηθεί μέχρι τις 15/12/2022.
Η παραλαβή γίνεται καθημερινά 10.00πμ-14.00μμ, Σοφοκλέους 1 , ΤΚ10559, 4ος όροφος, γραφείο 403 με επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας ή άλλου δημοσίου εγγράφου ταυτοποίησης ή εξουσιοδότηση σε τρίτο άτομο.
Πρίν την παραλαβή καλό θα ήταν να προηγηθεί τηλεφωνική επικοινωνία για επιβεβαίωση.
Εφόσον επιθυμείτε courier , με δικά σας έξοδα και συνεννόηση, θα φροντίσετε να έρθει στην ανωτέρω διεύθυνση και τις ίδιες ώρες για παραλαβή (ιδανικά με κυλινδρική συσκευασία μεταφοράς).
Απο τη Γραμματεία.