2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ»

2η ημερίδα για την Πρακτική Άσκηση με τίτλο «Μοιράζομαι την Εμπειρία Μαζί σου»

Με χαρά σας προσκαλούμε στη διαδικτυακή ημερίδα «Μοιράζομαι την Εμπειρία Μαζί σου» που διοργανώνει το γραφείο της πρακτικής άσκησης του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών

την Πέμπτη 26 Ιανουαρίου και ώρα 18:00.

Η ημερίδα «Μοιράζομαι την Εμπειρία Μαζί σου» απευθύνεται στις φοιτήτριες και τους φοιτητές που ολοκλήρωσαν επιτυχώς την πρακτική τους άσκηση κατά το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 αλλά και τις φοιτήτριες και τους φοιτητές που επιθυμούν να εκπονήσουν πρακτική άσκηση το τρέχον ακαδημαϊκό έτος (2022-2023).

Η συμμετοχή στην ημερίδα είναι υποχρεωτική:

για τις φοιτήτριες και τους φοιτήτριες που εκπόνησαν πρακτική άσκηση το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 (μετά την 26/09/2002 έως και την 31/12/2022).

ΚΑΙ

για τις φοιτήτριες και τους φοιτητές που έχουν υποβάλλει αίτηση εκπόνησης πρακτικής άσκησης κατά το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Η ημερίδα θα διεξαχθεί διαδικτυακά μέσω της πλατφόρμας Webex.

Για να συμμετάσχετε στην ημερίδα, παρακαλούμε να ακολουθήσετε τον παρακάτω σύνδεσμο αποκλειστικά και μόνον με τον ιδρυματικό σας λογαριασμό.

Με εκτίμηση,

Η Επιστημονικά Υπεύθυνη της Πρακτικής Άσκησης