Αιτήσεις Ανακήρυξης Πτυχιούχων Σεπτεμβρίου 2018.

• Καλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να ανακηρυχθούν πτυχιούχοι Σεπτεμβρίου 2018  να προσέλθουν  Σοφοκλέους 1, 4ος όροφος , γραφείο 403 , ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ από 08/11/2018 μέχρι και 14/11/2018 , 10.00πμ -13.00μμ για να καταθέσουν αίτηση ανακήρυξης πτυχιούχου. Η κατάθεση της αίτησης είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την ολοκλήρωση της διαδικασίας πτυχιούχων. Η Γραμματεία δεν προχωράει αυτόματα σε ανακηρύξεις πτυχιούχων.
  • Φοιτητές που δεν επιθυμούν να ανακηρυχθούν καλούνται να καταθέσουν υπεύθυνη δήλωση περί μη ανακήρυξης.
  • Οι φοιτητές που έχουν ήδη παραλάβει βεβαίωση περάτωσης σπουδών δεν χρειάζεται να κάνουν εκ νέου αίτηση ανακήρυξης.
  • Σημειώνεται ότι η παρούσα δεν αποτελεί αίτηση συμμετοχής σε τελετή ορκωμοσίας.  Θα υπάρξει νέα ανακοίνωση σχετικά με την συμμετοχή σε τελετή.
  • Σύμφωνα με την από 25/7/2017 απόφαση της Πανεπιστημιακής Συγκλήτου, φοιτητές που διαμένουν σε δωμάτια της Φοιτητικής Εστίας (ΦΕΠΑ) οφείλουν να προσκομίσουν βεβαίωση ότι έχουν εκκενώσει το δωμάτιο που διέμεναν.