30.03.2017

Αιτήσεις Ανακήρυξης Πτυχιούχων Φεβρουαρίου 2017

• Καλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να ανακηρυχθούν πτυχιούχοι Φεβρουαρίου 2017  να προσέλθουν  Σοφοκλέους 1, 4ος όροφος , γραφείο 403 , ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ από 31/3/2017 μέχρι και 07/4 /2017 , 10.00πμ -13.00μμ για να καταθέσουν αίτηση ανακήρυξης πτυχιούχου. Η κατάθεση της αίτησης είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την ολοκλήρωση της διαδικασίας πτυχιούχων. Η Γραμματεία δεν προχωράει αυτόματα σε ανακηρύξεις πτυχιούχων.
  • Φοιτητές που δεν επιθυμούν να ανακηρυχθούν καλούνται να καταθέσουν υπεύθυνη δήλωση περί μη ανακήρυξης.
  • Οι φοιτητές που έχουν ήδη παραλάβει βεβαίωση περάτωσης σπουδών δεν χρειάζεται να κάνουν εκ νέου αίτηση ανακήρυξης
  • Σημειώνεται ότι η παρούσα δεν αποτελεί αίτηση συμμετοχής σε τελετή ορκωμοσίας.  Θα υπάρξει νέα ανακοίνωση σχετικά με την συμμετοχή σε τελετή.

Από τη Γραμματεία.